Латвійський лікар-націоналіст закликав відгородитися від Росії стіною

Виходець з Латвії лікар Айвар Слуціс, який проживає в США, виступив у газеті Diena з черговим закликом проти російськомовних жителів.

Виходець з Латвії лікар Айвар Слуціс, який якось заявив, що росіян і латишів не можна лікувати однаково, цього разу закликав відгородитися стіною від "зла", що йде з Росії.

"Поїзд повинен йти з Талліна через Ригу до Варшави, Берліна, Парижа в цивілізовані і демократичні країни. Стіна на краю Зілупе означала б відмову від темряви, зла, смерті і всього, що йшло звідти протягом 500 років. Агенти ЧК і куплені журналісти, звичайно, назвуть стіну на краю Зілупе Берлінською стіною. Але Берлінська стіна існувала, щоб утримувати людей всередині, а Зілупська стіна буде схожа на Китайську стіну - її завданням стане утримання ворогів - монголів від впровадження в Латвію", - сказав Слуціс.

Як повідомлялось, 9 листопада парламент Латвії на позачерговому засіданні не відправив у відставку главу МЗС Гіртса Валдіса Крістовскіса, який в електронному листуванні з проживаючим у США латиським доктором Айварсом Слуцісом підтримав думку про те, що росіян і латишів не можна лікувати однаково.

Зазначимо, державною мовою в країні є латиська, російська має статус іноземної. З моменту розвалу Радянського Союзу, керівництво країни веде системну політику, спрямовану проти російськомовного населення.

Читайте також:

У Латвії підтримали лікаря, який відмовився лікувати російськомовних

Скандал у Латвії: лікарі відмовляються лікувати російськомовних

У Німеччині хірург відмовився оперувати пацієнта через татуювання зі свастикою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: