Лукашенко так і не подивився "Хрещеного батька": "цей бруд нікому не цікавий"

Олександр Лукашенко вважає інформаційні атаки Росії брудом, який ще раніше використовувала білоруська опозиція. "Я нормально працюю. Мене люди поважають", - сказав він.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зізнався, що не дивився, але чув про сюжети документального серіалу російського ТБ "Хрещений батька", які показують його як психічно хворого авторитарного правителя.

"Ці атаки - "Батька-1", "Батька-2", три, чотири, я не знаю, дивилися ви чи ні, я не дивився. Мені аналіз давали, тому що у мене не було часу - я у відрядженнях провів цей час", - сказав Лукашенко в інтерв'ю газеті "Литовський кур'єр".

Він зауважив, що нічого нового звідти про себе не дізнався, але так і не зрозумів, навіщо російському керівництву намагатися "брудом понизити його авторитет в Росії".

"Коли мені сказали, про що там йде мова, так це вже наша білоруська опозиція брудом цим поливає кілька років. І сьогодні Росія прокинулася, взяла цей бруд і вилила в черговий раз. Кому це цікаво?", - підкреслив Лукашенко.

"А мені дорікають у тому, що я взяв паузу, тому що мені немає чим відповісти. Я на бруд не збираюся відповідати. Люди розберуться", - зазначив він.

"Брехаловки-телебачення, підконтрольні газети в Росії поливають грязюкою Білорусь. Але нічого з цього не вийде", - висловив впевненість білоруський президент, додавши, що "в Росії до Лукашенка нормально ставляться, до речі, як і в Литві".

"Але це не означає, що я претендую на шапку Мономаха в Кремлі чи у вашій литовській державі. Мені достатньо влади в Білорусі. Я нормально працюю. Мене люди поважають. Та мені вже не до цього - я вже наївся цього хліба, далі нікуди" , - сказав він.

Як відомо, на російському телебаченні останнім часом регулярно виходять документальні фільми, в яких Лукашенка зображено як психічно хворого правителя, корупціонера та брехуна. Наприклад, в останньому сюжеті йому приписали таке психічне захворювання як мозаїчна психопатія, "на яку страждали Йосип Сталін і Адольф Гітлер".

Читайте також:

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: