У Росії випав рожевий сніг

На Ставропіллі, у Краснодарському краї і Приамур'ї випав незвичайний сніг. Аварій на заводах зафіксовано не було.

Барвистий сніг випав на Ставропіллі. На здивування місцевих жителів, його колір варіювався від рожевого до бурого в залежності від району.

Опади незвичайного забарвлення спостерігали жителі міста Ставрополя і Шпаковського району, про що вони сповістили Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини РФ (Росспоживнагляд), повідомляє прес-служба цієї організації.

З'ясувати причину подібної аномалії фахівцям поки не вдалося. Аварійних ситуацій на промислових підприємствах, за даними Росспоживнагляду, не було. Можливо, відповідь дасть аналіз проб опадів і повітря, яким займається лабораторія Центру гігієни та епідеміології в Ставропольському краї.

Варто відзначити, що за останні дні з кольоровим снігом зіткнулися також жителі Краснодарського краю і Приамур'я. Подібна аномалія налякала громадян, породивши чутки про серйозну аварії на хімічних підприємствах.

Вчені, втім, намагаються приборкати панічні настрої і пояснити різнокольоровий сніг з раціональної точки зору. Жовтий сніг пояснюють вітрами з пустель, а рожевий - повітряними масами з боку Африки.

Втім, періодично влада все-таки визнає, що причиною різнокольорових опадів стають викиди металургійних або хімічних підприємств.

Читайте також:

Над Саяно-Шушенською ГЕС нависла нова загроза: величезний айсберг

На Росію насуваються шістдесятиградусні морози

У Росії запропонували карати синоптиків за хибні прогнози

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: