У США нарахували 9 мільйонів гомосексуалістів

У США зараз 9 млн геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів. Крім того - є багато людей, які мали статеві стосунки з представниками своєї статі, але гомосексуалістами себе не вважають.

США претендують на перше місце в списку країн, що мають серед громадян найбільше осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації. Дослідження показало: в Америці - близько 9 млн геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів.

Приблизно 1,8% дорослого населення Штатів заявляють про свою бісексуальність, 1,7% - про гомосексуальність і 0,03% відносять себе до транссексуалів, розповідають про результати опитування співробітники Університету Каліфорнії.

Одночасно, приблизно 8,2% жителів США мали сексуальні контакти з представниками своєї статі, а 11% залучали осіб однієї з ними статі до групового сексу, хоча офіційно вони не відносили себе до осіб нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Америці відкривається перший музей, присвячений гей-культурі. Він буде розташований в кварталі Кастро, відомому як місце проживання представників сексуальних меншин.

Музей (The Gay Lesbian Bisexual Transgender History Museum) покаже сірникові коробки з гей-барів, вінтажні фотографії гомосексуальних пар і секс-іграшки.

Серед експонатів музею відвідувачі зможуть також побачити окуляри у рожевій оправі, джинси та інші речі, що належали політику Харві Мілку, який був першим відкритим геєм, обраним на політичну посаду в Каліфорнії. Втім, в 1978 році він був убитий, про що згодом був знятий фільм з Джоні Деппом у головній ролі.

Залишається додати, що Сан-Франциско тримає першість за кількістю одностатевих сімей на душу населення серед міст США.

Читайте також:

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

Через півроку після весілля дружина виявила, що її чоловік - жінка

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: