Відомий аукціонний дім Christie's звинуватили в торгівлі підробками

Російський бізнесмен подав до суду на аукціонний дім Christie's.

Christie's звинуватили у торгівлі фальшивками
"Одаліска"
Російський бізнесмен Віктор Вексельберг подав до суду на аукціонний дім Christie's, звинувативши його в торгівлі підробленими картинами. Про це повідомляє The Daily Telegraph.

За даними видання, Вексельберг подав позов до Christie's у Високий суд Лондона, заявивши що полотно Бориса Кустодієва "Одаліска", куплене ним у 2005 році за 2,5 мільйона доларів, виявилося фальшивкою.

Компанія Aurora Fine Arts Investment (AFAI), що належить Вексельбергу, вимагає від аукціонного дому повернути гроші і виплатити мільярдерові компенсацію. За даними компанії, картина належить пензлю невідомого художника, що спрацював під Кустодієва.

AFAI стверджує, що ще в 2006 році просила Christie's скасувати операцію, але аукціонний дім заявив, що повинен самостійно провести розслідування інциденту. У результаті компанія Вексельберга відіслала картину в аукціонний будинок у 2009 році, але ніякої відповіді від Christie's до цих пір не отримала.

Віктор Вексельберг входить до переліку найбагатших людей Росії, за версією журналу Forbes. Стан Вексельберга було оцінено журналом в 2010 році в 6,4 мільярда доларів.

У 2004 році Вексельберг придбав у сім'ї Форбс колекцію робіт Карла Фаберже. 9 імператорських великодніх яєць і 190 інших предметів ювелірного мистецтва обійшлися бізнесменові більш ніж в 100 мільйонів доларів.

Читайте також:

Жінка виставила на "аукціон" свого сина, аби швидше одружити

Пасмо волосся Наполеона продали за 13 тис доларів

У Німеччині знайдено невідомі документи про життя Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: