Виверження вулкану в Індонезії призвело до масової евакуації людей

В Індонезії почалася масова евакуація жителів через виверження вулкану Локон. У небезпечній зоні загалом перебувало приблизно 30 тисяч людей.

В Індонезії сталося виверження вулкану Локон, розташованого на півночі острова Сулавесі. Про це повідомили співробітники управління боротьби з наслідками стихійних лих.

За їх словами, перший раз вулкан викинув в повітря попіл і дим на висоту в 1,5 км о 23:30 за місцевим часом (18:30 за Києвом) у четвер, 14 липня. Після цього відбулося ще два викиди. Схилами вулкана стікає лава.

Почалася масова евакуація жителів, що проживають в 3,5 км від вогненної гори. Як відзначає місцева влада, в цій зоні перебувають близько 30 тисяч людей.

З небезпечної зони вже евакуйовано понад 2,5 тисячі осіб. У тимчасових притулках (в основному це школи та церкви) розмістили 6 тисяч осіб.

Масової паніки не спостерігається, оскільки вулканологи стежили за активністю вулкана і встигли попередити населення.

На разі єдина жертва виверження Локона - 56-річна жінка, яка померла від серцевого нападу.

Напередодні більше двох тисяч жителів країни на індонезійському острові Сулавесі були евакуйовані у зв'язку з тим, що вулкан Локон став збільшувати свою активність.

Локон є одним зі 129 діючих вулканів в Індонезії, що входить в так зване тихоокеанське Вогняне кільце. Під час його останнього виверження в 1991 році загинув швейцарський мандрівник і тисячі жителів країни вимушені були покинути свої будинки.

Читайте також:

Ісландії прокинулися одразу два вулкани

Виверження вулкану Етна перервало авіасполучення з Сицилією

Названо найнебезпечніші вулкани, які незабаром вивергатимуться

Унікальні кадри NASA із середини африканського вулкану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: