Московський патріархат: Львів – це наша Чечня

Одеський митрополит Агафангел, який за сумісництвом очолює обласну організацію Партії регіонів, розкритикував Януковича за недостатньо жорстку політику щодо "помаранчевих".

Одеський митрополит УПЦ Московського патріархату Агафангел порівняв Львів із Чечнею. Про це розповів головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов.

"Агафангел сказав дуже цікаво: "Ви розумієте, Львів це ж наша Чечня"... Цитата: "Львів - це наша Чечня". Це погляд дуже впливової людини з південної України, не з Донецька - на Львів", - розповів Венедиктов.

"Погляд чесний - я маю на увазі, що він у це вірить. От це історія", - додав він.

Про митрополита Венедиктов розповів, що йому 73 роки, він був депутатом Верховної ради в першій каденції, зараз в Одеській області очолив Партію регіонів".

"Ми з ним говорили про українську автокефальну церкву, самостійну, і він сказав: навіть якщо вся Церква буде за те, щоб стати самостійною, я буду проти - навіть якщо Собор вирішить. Він, до речі, є членом Святішого синоду РПЦ Московського патріархату", - сказав Венедиктов.

"Він (митрополит) критикує слабкість президента Януковича зі словами, що президент має вести жорсткішу політику щодо "помаранчевих", має виконувати своє передвиборні обіцянки, "наша спільна батьківщина - СРСР" - дослівно з його дозволу передаю. Я не брав інтерв'ю, ми розмовляли за обідом дуже довго, дві з половиною години", - розповів журналіст.

"Я зрозумів, що правішою за нього є стінка. А це важливо, тому що він дуже авторитетна людина. От якщо він виведе людей на площу - він виведе. З будь-якого питання. Його побоюються й президент і губернатор. Це людина з непохитними принципами й з величезною харизмою. Просто треба розуміти, - думаю, що перемога Партії регіонів в Одеській області абсолютно точно і його заслуга", - вважає Венедиктов.

"Він - прихильник Партії регіонів, але не підлаштовується під Януковича, не каже, що "Янукович - наш національної лідер", як скаже, так і буде", - у той де час сказав журналіст.

"Розповідали, що коли до нього приходили - він же ще службу веде, незважаючи на 73 роки, - підходили до нього парафіяни за благословенням, він запитував: "За кого голосував? За Ющенка? - пішов без благословення. Подякуй, що не прокляну". Це я не чутки розповідаю, а розповідаю те, що розповідав він", - продовжив Венедиктов.

Читайте також:

Наміснику Києво-Печерської Лаври подарували Mercedes за 100 тисяч

УГКЦ: Московський патріархат виношує ідею приєднання України до Росії

На Одещині священик МП вигнав греко-католиків з кладовища

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: