На території столичного ботсаду з'явиться розважальний комплекс

КМДА ухвалила рішення щодо будівництва офісно-торгово-розважального комплексу з підземним паркінгом, а також благоустрою території з наземним паркінгом на Печерську

У Києві на Печерську на території Національного ботанічного саду (НБС) ім. Гришка НАН України збудують офісно-торговельний і розважальний комплекс.

Таке рішення депутати Київради ухвалили на засіданні 26 лютого.

Згідно з рішенням міськради, ТОВ "Янтра" виділено земельну ділянку загальною площею 0,87 га, в тому числі в межах червоних ліній (території вулиць і доріг) - 0,54 га на вулиці Мічуріна, 56 у Печерському районі столиці для будівництва офісно-торгово-розважального комплексу з підземним паркінгом, а також благоустрою території з наземним паркінгом.

Ділянку виділили під забудову у зв'язку з переходом права власності на майно згідно з договором купівлі-продажу від 21 лютого 1995 року.

До проекту рішення з даного питання включено зауваження управління правової експертизи проектів рішень та розпоряджень Київради, в яких містяться рекомендації скерувати цей проект на доопрацювання у зв'язку з низкою порушень.

Так, частина відведеної ТОВ Янтра території площею 0,13 га перебуває в користуванні Національного ботанічного саду ім. М. Гришка НАН України та належить до об'єктів природно-заповідного фонду.

Згоди ботсаду на вилучення з його користування цієї ділянки немає.

"Даний проект рішення Київради підготовлено з порушенням норм законодавства і порушує права і інтереси Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України", - йдеться у зауваженнях.

Тим часом, за ухвалення такого рішення проголосували 72 депутати Київради, що входять до промерської більшості.

Фракції блоку Віталія Кличка і БЮТ на засіданні Київради 26 лютого до ухвалення всіх земельних рішень залишили сесійну залу.

Нагадаємо, перше цього року засідання Київради відбулося 26 лютого.

До порядку денного засідання внесено 20 питань про продаж земельних ділянок, 49 питань про передачу в оренду або пролонгацію договорів оренди на земельні ділянки, а також 19 питань про передачу громадянам у власність земельних ділянок у різних районах міста.

Порядком денним передбачено також 16 питань про внесення змін до раніше прийнятих рішень Київради, що стосуються земельної та містобудівної сфер.

Читайте також:

Партія регіонів з Черновецьким готують новий варіант закону про столицю

БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Київрада намагалася незаконно роздати 115 га землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: