Патріарх Кирило нагородив орденами Фірташа та Бойка

Глава РПЦ також висловив подяку президенту України Віктору Януковичу за сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору на Буковині.

Патріарх Кирило висловив подяку президенту України Віктору Януковичу за сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору на Буковині. Про це заявив після свого пасторського звернення до віруючих у Свято-Троїцькому монастирі. Він також нагородив орденами українського бізнесмена Дмитра Фірташа і міністра Юрія Бойка.

"Висловлюю подяку президенту Януковичу за його сприяння у зведенні Свято-Троїцького собору. На жаль, обставини важливі, і Віктор Федорович не мав можливості бути на літургії. Він доручив представити себе на цьому торжестві Юрію Бойку. Ми сьогодні молилися про президента України, щоб Господь дав йому здоров'я, мудрості та все необхідне для несення великої відповідальності зі творення Української держави і підвищення духовного й матеріального рівня життя людей», - сказав патріарх Кирило.

Глава РПЦ додав: "Ми молилися про митрополита Володимира, який хотів бути зі своєю паствою, але через недугу не зміг бути з нами".

Патріарх Кирило висловив подяку настоятелю Свято-Вознесенського чоловічого монастиря в Банченах Герцаївського району Чернівецької області Архімандриту Лонгіну і нагородив його орденом РПЦ "Святого Рівноапостольного князя Володимира" третього ступеню.

Також за сприяння у відродженні обителі патріарх Кирило нагородив Дмитра Фірташа і Юрія Бойка орденом РПЦ Преподобного Серафима Саровського другого ступеню.

Читайте також:

На богослужіння патріарха Кирила на Буковині прийшли 10 тисяч людей

Кирило приїхав на Буковину під наглядом тисячі охоронців

Мєдвєдєв нагородив Кучму орденом за заслуги перед Росією

Литвина у Росії нагородили Орденом дружби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: