Тернопільські "регіонали" підтримали ветеранів ОУН-УПА

У тернопільському осередку Партії регіонів пояснили, що проголосували за надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА, бо вони пролили кров за Україну.

Тернопільський осередок Партії регіонів одноголосно проголосував за надбавки до пенсій ветеранам ОУН-УПА.

Про це заявила керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Ярослава П'яла. Завдяки цьому Тернопільська облрада прийняла рішення про доплату ветеранам ОУН-УПА у розмірі 100 гривень щомісячно.

"Нас було 13 депутатів. Усі підтримали рішення одноголосно. Дотримуємося принципу: хто пролив краплю крові за Україну - той заслуговує на повагу. А історію залишимо історикам", - сказала вона.

За словами депутатки, представники фракції не бояться конфлікту інтересів зі своїми однопартійцями у Києві через таке голосування.

"Якщо нема злочину перед країною – не нам судити думки цих воїнів. Це уже старші люди. Їх не так багато лишилося. Надбавки, як на мене, є малими. Але з такого мізерного бюджету, мабуть, виділити більше просто не можна було", - зазначила П'яла.

Вона пропонувала на сесії затвердити також доплати до пенсії для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Проте проект рішення не внесли до порядку денного.

"Я особисто піднімала це питання. Адже воїни Великої Вітчизняної заслуговують на повагу від нас і від країни. Мені ж інші депутати відповіли, що воїни Великої Вітчизняної і так мають допомогу від держави. Зокрема, отримують гроші на свято Перемоги", - розповіла "регіоналка".

П'яла зауважила, що у Тернополі частими є конфлікти між прихильниками ОУН-УПА та Червоної Армії.

"Особливо під час святкування 9 травня представники різних таборів дозволяють собі різкі висловлювання на адресу воїнів. Але ми є для того, щоб залагоджувати ці конфлікти. Бо і воїни ОУН-УПА, і воїни Великої Вітчизняної віддавали життя за наше щасливе майбутнє", - переконана вона.

Читайте також:

На Рівненщині створять музей вояків УПА

Донецький суд розгляне понад 20 скарг щодо героїзації Бандери

ПР пояснила, чому Янукович не забрав звання Героя у Бандери і Шухевича

Комуністи вимагають ухвалити закон про вшанування жертв ОУН-УПА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: