В Україні черговий будівельний скандал

Справа "Еліти-Центру" живе і квітне. У розпалі новий квартирний скандал, жертвами якого стали майже 250 молодих сімей, які довірились державному пільговому кредитуванню.

"Еліта Центри" ширяться Україною, тільки тепер від імені держави. У розпалі новий квартирний скандал, жертвами якого стали майже 250 молодих сімей.

250 сімей, які отримали пільгові кредити від держави на житло, своєму щастю нині не раді. Кредити вони сплачують, а їхні оселі - віртуальні. Понад сто мільйонів гривень із держскарбниці пішли, а житла так і немає.

2007-го сім'я із трьома дітьми з Київщини була впевнена, вони щасливці, бо отримали пільговий кредит на молодіжне житло від держави. Маленькі відсотки і під гарантією. Уряду квартиру обіцяли здати ще 2009-го року.

Зараз діти й батьки туляться в найманій квартирі і паралельно ще й сплачують відсотки по кредиту за квартиру, якої ось уже три роки навіть не почали будувати.

Молодіжний фонд перерахував кошти компанії забудовнику яка, як виявилось, на той час жодного побудованого будинку не мала.

Заморожене житло для молоді є і в Криму, і на Заході України. У молодіжному фонді їх називають проблемними будівництвами. І що робити з непобудованим житлом не знають.

" Це дійсно для нас проблема, яку ми не знаємо, як вирішувати. Дуже великий дисбаланс, скажімо так, між тими коштами, які виділені і обсягом будівництва, які були освоєні на цих об*єктах", - кажуть у відомстві.

Cитуацію мають з'ясувати правоохоронці. Поки триває слідтво, куди потратили молодіжні гроші, продовжувати будівництво ніхто не буде: у молодіжному фонді нове керівництво, яке обіцяє розібратись, і людям допомогти, незалежно від висновків міліції.

Проте навіть обіцяних кредитних канікул, які б бодай трохи полегшили ситуацію молодих позичальників, наразі немає.

Читайте також:

Ріелтори: квартири в Києві подешевшають до 10 тис. доларів

Українців перевірятимуть на нелегальні доходи при купівлі нерухомості

Киянину потрібно збирати гроші на квартиру 20 років

ВідеоВ Україні - черговий будскандал

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: