Янукович зізнався, чому вирішив змінити закон про вибори

Янукович пояснив, що для нього дуже важливо, щоб ці вибори - перші вибори за його президентства - пройшли демократично.

Президент Віктор Янукович в інтерв'ю іноземним виданням пояснив, чому потрібно внести зміни до закону про місцеві вибори.

За словами глави держави, він прийняв рішення скасувати норму про дозвіл брати участь у місцевих виборах тільки тих партійних осередків, які були зареєстровані не менше ніж за рік до дня виборів. І ця норма буде введена одразу після виборів.

"Я такі зміни ініціюю, і 30 серпня відбудеться позачергова сесія у Верховній раді України, яка буде цей закон переглядати. Сподіваюся, що ці зміни будуть внесені", - сказав президент.

Янукович вважає, що такий підхід буде ліберальним по відношенню до партій, які порушили законодавство про партії.

"Громадяни України сьогодні дійсно хочуть, щоб український політикум як можна ширше мав можливість приймати участь у виборах", - заявив глава держави.

За його словами, зміни також стосуватимуться формування виборчих комісій.

"Ця стаття передбачає сьогодні, що виборчі комісії формуються з представників партій, які представлені в парламенті. Я пропоную додати ще трьох представників інших партій, які зареєстровані в Україні і які не представлені в парламенті. Які це будуть партії, визначиться шляхом жеребкування ", - пояснив Янукович.

Президент наголосив, що для нього дуже важливо як для президента, щоб ці вибори, перші вибори за його президентства, пройшли демократично і прозоро і відповідно до українського законодавства.

"Тому я ініціював ці зміни в той закон, який викликав певну критику з боку українських політиків і за кордоном", - додав глава держави.

Нагадаємо, вибори до місцевих органів влади відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Литвин позачергово збере Раду 30 серпня

Партія регіонів внесла в Раду зміни до закону про вибори

Рада внесе дві зміни у закон про місцеві вибори

Коаліція підтримала Януковича і змінить закон про вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: