Малахов познайомив маму із багатою нареченою

Телеведучий Андрій Малахов готується до весілля із коханою Наталією. Він познайомив наречену із мамою, яка благословила їх на шлюб.

Днями Андрій Малахов відзначив 39-й день народження. Саме час задуматися про створення сім'ї і дітей, чим, судячи з усього, і збирається зайнятися телеведучий.

На літо 2011 року у нього призначене весілля. Обраницею Малахова стала 30-річна Наталія Шкульова. Вона - видавець журналу Elle.

"Андрію подобається в Наташі, що вона не світська людина, не любить тусовки, - говорять друзі Малахова. - Вона красива, але скромна, з хорошої сім'ї. І хоч не зірка, але доходи у неї не менші, ніж у Малахова, - вона із заможної родини". Батько Наташі теж випускає глянцевий журнал, редактором якого є Малахов.

Познайомилися майбутній чоловік і дружина на роботі. Вони вперше вийшли в світ на весіллі Яни Рудьковської та Євгенія Плющенка. Трохи пізніше Наталія переїхала в квартиру телеведучого. Майже півроку Малахов і Шкульова живуть у цивільному шлюбі.

З батьками нареченої Малахов знайомий давно. Особливо Андрій, якщо вірити розповідям його друзів, дружний з майбутньою тещею. Вони відразу знайшли спільну мову, і Наташа отримала благословення на шлюб з телеведучим від своїх батьків.

Для Малахова чи не найважливішим було отримати благословення своєї мами - Людмили Миколаївни. Сам Андрій від коментарів на цю тему відмовився, але його мама була більш багатослівна.

"Андрій познайомив мене з Наталкою, все у них добре, але мені б не хотілося розповідати про особисте пресі, - поділилася мама зірки. - Для мене Андрійко - незвичайна людина, він прекрасний, турботливий син, я бажаю йому щастя. І рада, що у нього все добре не лише на роботі, але і в особистому житті. У нього дуже важка робота, я переживаю за сина. Наташа - це дійсно близька людина для Андрія, але мені б не хотілося розповідати, як він її до мене привіз, бо це дуже особисте".

Читайте також:

Службовий роман Малахова закінчився весіллям

Малахов одружиться із Ксенією Собчак через 10 років

Малахов спить із дружиною англійського дипломата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: