Росія вводить цензуру на фільми про екстремізм та наркотики

Мінкультури Росії може заборонити масовий показ фільмів, що містять згадку про екстремістів.

Міністерство культури Росії за розпорядженням уряду може ввести заборону на показ у кінотеатрах фільмів, що містять згадку про екстремістські організації, заклики до терористичної діяльності або пропаганду наркотиків.

Про це йдеться у проекті постанови, підготованому Мінкультури РФ і опублікованому в четвер на сайті Мінекономрозвитку, повідомляє РІА "Новини".

"Уповноважений орган може відмовити заявнику у видачі прокатного посвідчення у разі, якщо фільм містить сцени, що закликають до здійснення терористичної діяльності або публічно виправдовують тероризм, іншу екстремістську діяльність, а також сцени, що пропагують культ насильства і жорстокості", - йдеться в пункті № 4 пропонованих відомством "Правил оформлення і видачі прокатних посвідчень на фільми".

Не дадуть прокатного посвідчення і в тому випадку, якщо в картині виявиться "інформація про способи, методи розробки, виготовлення і використання, місцях придбання наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів, а також сцени, що пропагують будь-які переваги використання окремих наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів".

Детальніших пояснень Мінкультури РФ з приводу цих заходів РІА "Новини" отримати не вдалося - у відомстві заявили, що мова йде "всього лише про проект", в якому "багато що може змінитися".

Читайте також:

У Москві заборонили націоналістів: вони перебираються у підпілля

У Росії Інтернет назвали розсадником екстремізму

У Росії визнали гасло "Православ'я або смерть!" екстремістським

ФСБ закрила сайт письменника за "розпалювання міжнаціональної ворожнечі до самого себе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: