Росіяни надсилають на МКС часник для захисту від вампірів

Кораблі "Прогрес" доставляють на Міжнародну космічну станцію яблука, апельсини, грейпфрути, цибулю та часник.

Із Землі на Міжнародну космічну станцію у величезних кількостях привозять цибулю та часник. Американські астронавти жартують, що росіяни надсилають на МКС часник для захисту від вампірів.

"Передачі із Землі від рідних (хай вони мене пробачать!) чимось нагадують передачі в лікарню", - розповів у своєму блозі російський космонавт Максим Сураєв, який наразі перебуває на МКС.

"Наші "Прогреси" привозять яблука, апельсини, грейпфрути. Але більше всього усіх завжди забавляє, що шлють ріпчасту цибулю і часник", - написав Сураєв.

За його словами, "це іноді добре, хочеться пів-зубчика часничку або маленький шматочок цибульки та з чорним хлібцем. Але нам його надсилають в таких кількостях, що якщо з'їдати по цибулі на сніданок, обід і вечерю, то залишиться ще - щоб натиратися на ніч для приємних сновидінь".

"Американці жартують, що, напевно, на Землі бояться, що у нас на борту можуть з'явитися вампіри, ось і надсилають "гарлік" і "оньянов", щоб у разі чого було чим відбиватися від упирів і вовкулаків", - зазначив космонавт.

Читайте також:

Американці на МКС не пускають росіян до свого туалету

Японський астронавт тестує на орбіті "вічно свіжі" труси

У космосі зібрали урожай редиски

Квиток на МКС обійшовся канадському циркачеві в 35 млн дол

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: