У Парижі відкрилася виставка, присвячена Бриджіт Бардо

В ній представлене все життя Бардо - від перших кроків до оголошення національним символом.

Перша в світі виставка за життя знаменитості, присвячена легендарній французькій зірці "Бриджіт Бардо - безтурботні роки", відкрита в паризькому передмісті Булонь-Бійанкур.

В ній представлене все життя Бардо - від перших кроків до нагород на танцювальних конкурсах, від дебютів в кіно до оголошення національним символом і від любові до домашніх вихованців до фонду із захисту тварин.

"Виставок, присвячених Бриджіт Бардо, раніше ніколи не було. Крім того, це перша в світі виставка, присвячена зірці кіно за її життя", - повідомив журналістам художній директор виставки, письменник і журналіст Анрі-Жан Серва.

Відкриття експозиції відбулося за день після 75-річчя актриси. Виставка прийматиме гостей до кінця січня 2010 року.

На 900 квадратних метрах виставкового комплексу розташувалися 20 невеликих залів, кожен з яких представляє епоху в житті Бардо. Від кожної епохи збереглися фотографії, одяг, відеокадри.

В залах кіноафіші супроводжують фотографії із зйомок і фрагменти фільмів. Виставлено обкладинки журналів, на яких зображена Бардо, - вона стала однією з найпопулярніших фотомоделей світу.

"На нещастя, вона ще 20 - 25 років тому продала все на користь свого фонду, у неї нічого не залишилося, щоб організувати виставку. Вона мало що змогла мені дати: молитовник, свій костюм для танців, гітару - дуже особисті речі, які вона не продала", - розповів Анрі-Жан Серва.

За його словами, Бардо задоволена виставкою, хоча сама її не бачила, і невідомо, чи приїде.

Читайте також:

Путін підкорив серце Бріджит Бардо

Бріджит Бардо покарали за расизм (відео)

Продається гола Бріджит Бардо

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: