Анна Сєдокова і Вадим Галигін співають ночами

Українська співачка Анна Сєдокова заспівала з учасником Comedy club Вадимом Галигіним.

На Першому каналі стартував новий сезон музичного шоу "Дві зірки", учасники якого прагнуть довести глядачам і суддям, що саме їхній дует – кращий.

"Ми не збираємося претендувати на звання пари, яка співає краще за всіх на проекті, – говорять про свою участь в шоу Анна Сєдокова і Вадим Галигін. - Найвеселіший і непередбачуваний дует – ось це про нас. Хотілося б, щоб наші виступи запам'яталися глядачеві, дивували, викликали посмішки".

Жарти жартами, але до підготовки своїх номерів Анна і Вадим ставляться дуже серйозно, присвячуючи репетиціям весь свій вільний час. Доходить до того, що, навіть коли Сєдоковій у справах доводиться від'їжджати до Києва, вони з Галигіним зідзвонюються і співають дуетом по телефону.

"Ми співаємо скрізь, де лише можна. І де не можна - теж співаємо. Ми фактично прописалися в караоке. На запитання друзів, де ми постійно пропадаємо, відповідаємо, що пішли в запій. Творчий", - сказала Аня.

Лише чи то вся справа в щільних робочих графіках артистів, чи то в нічний час в московських караоке-барах якась особлива атмосфера, але частіше всього Сєдокова з Галигіним розспівуються саме вночі.

Кажуть, що можливо є й інші причини для настільки пізніх репетицій, Галигін жартує: "Після закінчення проекту засяду за мемуари "1000 і 1 ніч з Анною Сєдоковою". Думаю, буде бестселер".

Читайте також:

Аня Сєдокова на Дні народження влаштувала "Камасутру"

У Анни Сєдокової шукали наркотики

Аня Сєдокова зняла трусики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: