Диск Сьюзан Бойл став бестселером року у Великобританії

Альбом Сьюзан Бойл "I Dreamed a Dream" став бестселером. Альбому Бойл знадобилося всього чотири тижні, щоб стати диском, який найкраще продається.

Дебютний альбом учасниці реаліті-шоу "Britain's Got Talent" (Британія шукає таланти) Сьюзан Бойл "I Dreamed a Dream" став бестселером року у Великобританії. 

Примітно, що на те, щоб стати релізом року, який найкраще продається, альбому Сьюзан Бойл знадобилося всього чотири тижні - "I Dreamed a Dream" вийшов 23 листопада 2009 року. Всього за місяць у Великобританії було продано понад 1,4 мільйона копій першого студійної роботи колишньої шотландської домогосподарки.

48-річна Бойл стала популярною завдяки участі у програмі з пошуку талантів "Britain's Got Talent". Домогосподарка виконала перед журі композицію "Мені снився сон" з мюзиклу "Знедолені" і справила велике враження на експертів. Після цього відеозапис виступу Бойл став суперхітом на YouTube, зібравши в цілому більше 120 мільйонів кліків. Незабаром Сьюзан підписала контракт на запис платівки і до листопада закінчила роботу над диском.

Відразу після релізу альбому, що отримав назву "I Dreamed a Dream", став дебютним диском, який найшвидше продається. У Великобританії - за тиждень у країні було продано більше 400 тисяч копій. Це дозволило альбому Бойл зайняти перше місце в національному хіт-параді. Після ще трьох тижнів "I Dreamed a Dream" як і раніше залишається на вершині чарту.

Читайте також:

Відеозапис Сьюзан Бойл став найпопулярнішим відео року

Сьюзан Бойл обскакала Емінема

Дебютний альбом Сьюзан Бойл б'є рекорди за темпами продажу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: