Вайнона Райдер знялась для "Чорної книги"

Акторка Вайнона Райдер знялась у фотосесї для журналу "BlackBook".

Вайнона Райдер
Justjared
Вайнона Райдер знялась для "Чорної книги"
Актриса Вайнона Райдер поспілкувалася з журналом "BlackBook" і розповіла їм дещо про себе. Наприклад, актриса повідала про такі делікатні моменти свого життя, як стосунки із Меттом Деймоном.

"Метт не може бути ще кращим і добрішим до мене. Пощастило, що я зберегла з ним хороші стосунки", - сказала вона.

"Я відчуваю постійно тиск від того, якою мене уявляють люди. Мені дуже складно знайти точку опори. Історія з Джонні Деппом (Вайнона зустрічалась з актором) навчила мене по-справжньому боятися преси тому, що навіть якщо писали про нього, я весь час була за його спиною", - продовжила Райдер.

Зайшла мова і про Анджеліну Джолі, з якою Вайнона знімалася в картині "Дівчина, яку перервали". Після цієї картини Джолі отримала "Оскар" за роль другого плану, а Вайнона пішла з церемонії ні з чим. Багато хто досі думає, що актриса ображена на Анджеліну.

"Я ніколи нічого подібного не відчувала, - заперечує Райдер. - І мені боляче, що люди так думають. Всі впевнені, що я по-справжньому заздрила Анджеліні і вважала, що нагорода повинна була дістатися мені. Але на зйомках ми з самого початку говорили, що актриса, яка зіграє Лізу, може виграти "Оскар", тому що це велика і складна роль. А я завжди хотіла зіграти Сюзанну ... і дуже сильно боролася за те, щоб роль Лізи дісталася Анджеліні".

Читайте також:

Вайнона Райдер перебрала з транквілізаторами

Вайнона Райдер "загубила" 82 тисячі

Вайнона Райдер з аеропорту у лікарню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: