Суд відмовив Чарлі Шину в опіці над дітьми

Діти Чарлі Шина житимуть із мамою. Суд відмовив актору в опіці над двома його синами.

Чарлі Шин
AFP
Чарлі та Брук
Суд Лос-Анджелеса відмовив актору Чарлі Шину в одноосібній опіці над двома його дворічними синами, мати яких, за даними ЗМІ, вживає наркотики.

У Лос-Анджелесі відбулося закрите слухання, на якому було вирішено, що близнюки Боб і Макс залишаться з матір'ю Брук Мюллер. Згідно з наявною інформацією, Шин отримав право відвідувати дітей і виховувати їх нарівні з дружиною.

За даними видання, суд взяв до уваги і той факт, що Мюллер вживає наркотичні речовини, і ту обставину, що її колишній чоловік Шин регулярно влаштовує затяжні вечірки, де п'є спиртне і курить крек в компанії порноактрис.

Суддя заявив, що обоє батьків Боба і Макса знаходяться у проблематичних життєвих ситуаціях, але дітям все ж буде краще з матір'ю, оскільки за ними за її вказівкою можуть доглянути няні або родичі.

Брук Мюллер і Чарлі Шин офіційно будуть розведені на початку травня 2011 року. Пара розійшлася ще кілька місяців тому, не дивлячись на те, що раніше обидва заявляли про бажання зберегти шлюб. Крім Боба і Макса у Чарлі Шина є дочки Сем і Лола від шлюбу з актрисою Деніз Річардс. Зараз дівчата живуть зі своєю матір'ю.

Читайте також:

Чарлі Шин не зможе літати через вухо

Чарлі Шин подав на розлучення

Дружина Чарлі Шина подає на розлучення


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: