Джеймса Бонда тепер можна лизнути

Після опитування серед тисячі британських жінок компанія Del Monte випустила морозиво, яке відтворює зовнішність і фігуру актора Деніела Крейга.

Деніел Крейг
Daily Mail
Деніел Крейг перетворився на морозиво
Саме образ останнього виконавця ролі агента 007 Джеймса Бонда Деніела Крейга переважна більшість учасниць опитування захотіла побачити в основі морозива.

За словами представника компанії, над тим, щоб їстівний Крейг вийшов реалістичним, працювали кілька художників. Вони взяли за основу епізод картини "Казино Рояль", у якій герой Крейга виходить із води на берег моря.

Морозиво надійшло в продаж 31 травня. Ласощі представлено в трьох смакових варіантах: чорничному, гранатовому та журавлинному. Енергетична цінність однієї порції - близько 100 калорій.

Нагадаємо, що тіло Деніела Крейга було визнано найжаданішим.

А ось з початку сезону одна з фірм у Липецьку (РФ) почала виробництво морозива, яке носить ім'я голови уряду й колишнього президента Росії. Упаковка імітує трибарвний російський прапор, а продукт на смак схожий на крем-брюле.

Активістам липецького відділення державної партії "Єдина Росія" шум, що здійнявся навколо морозива, не до вподоби, тому вони заговорили про неприпустимість подібного використання "дорогого прізвища".

У відповідь липецькі морозивники здивовано знизали плечима, мовляв, їхній продукт називається "Путіною", що мало б викликати більше "рибні" асоціації, аніж кремлівські.

Читайте також:

Деніел Крейг "намочив" свою супутницю

Джеймс Бонд грає на гітарі краще за музикантів Oasis

Джеймс Бонд перебирає харчами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: