Могилевська і Лада Лузіна мали одного коханця

Могилевська та Лузіна зустрічалися одночасно з одним чоловіком: Наталя була його офіційною дівчиною, а Лада – неофіційною коханкою.

Наталя Могилевська і Лада Лузіна одночасно зустрічались з одним чоловіком.

"Ми з Ладою дружимо давно. Я розійшлася із композитором Сашею Ягольніком, в якого була закохана Лада Лузіна. Лише тоді з'ясували, що зустрічались з тим самим чоловіком. Я була його офіційною дівчиною, а Лада – неофіційною коханкою. Спершу темою нашої дружби було обговорення , який же негідник той Ягольнік. А потім ми стали дружити", - розповіла співачка Наталя Могилевська.

Вона прийшла на презентацію нових книг письменниці Лади Лузіної із циклу "Київські відьми": "Принцесса Греза" и "Мыкола Мокрый".

"У Лади є 4 подруги, я одна з них. Вона мало з ким спілкується. А нас запрошує на хрещенські гадання 18 січня. У героїнях Лади ми часто впізнаємо себе. Найдостовірніший мій образ у книзі "Я –відьма", - поділилася Могилевська.

Героїня книги – співачка, її звати Наталія Могильова.

"Я часто сміюсь, читаючи про свою героїню. Вона дуже схожа на мене, але багато і художнього домислу, скажімо, коли Лада пише, що я не пізнала Анну Ахматову. Насправді це неможливо, я Ахматову пізнаю, принаймні у профіль, з її то носом! Люстра мені на голову не падала, як пише подруга, але я часто знаходжуся між життям і смертю. Бо живу дуже активно, в ритмі Москви чи Нью-Йорку. Хтось проживає одне повільне життя. А я встигаю 10", - додала співачка.

Утім, у містику Могилевська не вірить. Вважає це програмуванням.

"Не було такого, щоб зі мною трапилось те, що пише Лада. У майбутнього багато варіантів, і тільки ми можемо вибрати свій", - наголосила співачка.

Читайте також:

Могилевська в Лос-Анджелесі вилила душу Осадчій

Басков розлучився з Оксаною Фьодоровою

У Скарлетт Йоханссон роман із Шоном Пенном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: