Собчак вивчає жіночі тіла у "Щоденниках лесбіянки"

Ксенія Собчак готується до редакторства у журналі MAX. Вона дивиться лесбійське відео та вивчає тенденції глянців.

Телеведуча Ксенія Собчак посилено займається підготовкою до виходу першого номера чоловічого журналу MAX, де вона є головним редактором.

Скандальна телеведуча вивчає чоловічі переваги, переглядає спеціалізоване відео. Не гребує Ксюша лесбійською тематикою. А так як підготовка дебютного номера не за горами - журнал побачить світ вже в березні, про його наповнення Ксенія Анатоліївна печеться і вдень і вночі. І схоже, процес цей її захоплює.

Прийшовши на "Піонерські читання", Ксюша не залишила відповідальну посаду і продовжувала вирішувати робочі моменти. Блондинка раз у раз відволікалася від бесіди з Тіною Канделакі і давала по телефону вказівки.

Потім дівчина й зовсім зірвалася зі свого місця і вибігла в хол, де на неї чекав чоловік з пакетом. Собчак одразу ж дістала з пакета диски. Покрутивши їх в руках, телеведуча залишила собі парочку кіноновинок. Серед них був еротичний фільм "Щоденники лесбіянки".

"Я дуже відповідально ставлюся до роботи, тим більше що це журнал зі світовим ім'ям. І взагалі, все що виходить під брендом Ксенії Собчак, має бути зі знаком якості - це принципово", - сказала Ксенія Анатоліївна.

Читайте також:

Коханий подарував Собчак перстень зі смарагдом в 30 карат

Коханець Собчак розлучився з дружиною

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: