Сталлоне називає своїх доньок "путівкою у пеклом"

Голлівудський актор Сільвестр Сталлоне розповів про своїх жінок: дружину та трьох донечок.

На знімальному майданчику голлівудський актор Сільвестр Сталлоне завжди грає крутих хлопців з горою м'язів. Зате вдома у зірки справжнє жіноче царство - разом з красунею-дружиною Дженніфер герой бойовиків виховує трьох симпатичних дочок Софі, Скарлетт і Сістін.

"Так, у мене три доньки. І це, я вам скажу, путівка в пекло. Я не можу уявити, що за катування буде для мене, коли вони почнуть з ким-небудь зустрічатися", - з жахом зізнається зоряний батько.

При відповіді на запитання "хто в домі хазяїн?" актор, не вагаючись, вказує на свою дружину.

"Мені було потрібно 19 років, щоб зрозуміти, що дружина завжди права. У жінок, принаймні у моєї Дженніфер, неймовірний склад розуму, що дозволяє їм приймати дуже вірні рішення. Я дію не роздумуючи. Вона все спочатку зважить. З нею неймовірно комфортно і безпечно. Так що в певний момент я сказав: "Дорога, вирішуй все сама!" І далі пішло як по маслу. У мене ніколи не було такого раніше", - похвалився Сталлоне.

Про романтичні відносини, які були у Сільвестра до одруження, актор згадує без жалю.

"У мене була любов, яку я б назвав якоюсь формою безумства. Дружина - людина, яка врятувала мою душу", - не втомлюється дякувати дружині зірка "Рембо".

Виховуючи трьох доньок, актор намагається повною мірою осягнути жіночу сутність.

"Я дізнався, що у жінок є багато того, чим не володіють чоловіки. Спогади, наприклад. Ми ніколи нічого не пам'ятаємо, а вони нічого не забувають! У них є особливе чуття, вони можуть крізь стіни чути", - із захопленням розповів Сільвестр .

Читайте також:

Українські зірки побували на прем'єрі фільму Сталлоне

Янукович і Білик сходили на Сталлоне у Києві

У Київ приїхали Сталлоне, Лундгрен і Стетхем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: